Донецький обласний центр туризму
та краєзнавства учнівської молоді
МЕНЮ
deco

Дистанційний курс з інформування про мінну небезпеку

Дистанційний курс з інформування про мінну небезпеку

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді спільно із Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спеціально для дітей, які опинилися в умовах цієї нещадної війни на платформі https://olymp.eschool.dn.ua/  розмістили дистанційний курс з інформування про мінну небезпеку.

Метою курсу є попередження та зниження травм і наслідків від мін та вибухонебезпечних залишків війни серед дітей та підлітків (вікова категорія 12-17 років).

Вся інформація подана українською мовою з урахуванням вікових та психологічних особливостей підлітків. Кожній розділ завершується тестовими завданнями, які дають змогу учаснику курсу закріпити свої знання.

Рекомендуємо розповсюдити посилання на курс серед даної вікової групи дітей та педагогів.

Перед проходженням курсу необхідно пройти просту реєстрацію:  https://olymp.eschool.dn.ua/login/signup.php.

Посилання на курс: https://olymp.eschool.dn.ua/course/view.php?id=62.

Курс створено представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні (Генеральний директорат з питань цивільного захисту населення та гуманітарної допомоги-DG ECHO у Донецькій області) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Сприяння та захист прав людини, фундаментальних свобод, та безпеки громад, які знаходяться під ризиком зазнати травм від вибухонебезпечних залишків війни внаслідок війни в  Україні».

фото-матерiали