Була проведена онлайн-акція «Якби війна могла говорити…»
З 12.06.2026 по 18.06.2026 року у дистанційному режимі Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді була проведена онлайн-акція «Якби війна могла говорити…» до Дня скорботи та вшанування памʼяті жертв війни в Україні.
Акція проводилася з метою метою формування в дітей та учнівської молоді громадянської свідомості, національно-патріотичних цінностей, збереження історичної пам’яті, розвитку емоційного інтелекту, усвідомлення наслідків війни та осмислення подій сьогодення засобами творчого самовираження.
Всі бажаючі мали змогу створити творчий відеоролик або відеозвернення на тему «Якби війна могла говорити…» та розмістити у соціальних мережах Facebook або Instagram з хештегами #ЯкбиВійнаМоглаГоворити #ГолосПамяті #ОЦТК