Донецький обласний центр туризму
та краєзнавства учнівської молоді
МЕНЮ
deco

Було проведено відкритий урок з пішохідного туризму

Було проведено відкритий урок з пішохідного туризму
photo_2026-05-12_10-45-33.jpg photo_2026-05-12_10-45-36.jpg photo_2026-05-12_10-45-39.jpg

07.05.2026 було проведено відкритий урок з пішохідного туризму за участю керівника гуртка Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Андрія Тура та керівника міських та обласних гуртків зі спортивного туризму Кіровоградської області Миколи Олексина.

Захід став чудовою нагодою для обміну досвідом, удосконалення професійних навичок та популяризації активного способу життя серед молоді.

Під час заняття діти ознайомилися з основами пішохідного туризму, вчилися працювати в команді та відпрацьовували елементи подолання туристських перешкод. Учасники активно виконували практичні завдання, розвивали спритність, витривалість і уважність. Особливу увагу було приділено правилам безпеки, взаємопідтримці та вмінню діяти злагоджено під час проходження дистанцій.

У дружній та професійній атмосфері керівники гуртків поділилися власними напрацюваннями, сучасними підходами до організації занять і підготовки юних туристів. Проведення таких відкритих уроків сприяє розвитку спортивного туризму, зміцненню співпраці між педагогами та підвищенню якості освітнього процесу.

фото-матерiали